SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skuter Peugeot 50cc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '18
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
193536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Skuterin i ardhur nga Zvicra i perdorur disa muaj ne Kosove. Skuteri eshte 49 cc ( Kubik ) dhe eshte i prodhuar nga Peugeot modeli Speedfight 2 dhe eshte kogja i ruajtur. Gjithashtu mund ta shihni edhe librezen e cila eshte anuluar nga Zvicra.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »