SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 plus 2011
Çmimi :
€9,600.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
193727
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golfin ngjendje super te mire pa vrejtje i sapodoganuar dhe regjistruar goma te reja fellne radio cd usb mp3 ulse me ngrohje senzor parkimi para mas senzor shiu park asist parkohet vet etjPostuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »