SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 4 TDI 03
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '13
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
74.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
19373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 4 TDI (i'tkuqe) SHUM I RUAJTUR I REXHISTRUAR NE RKS FULL EKSTRA
*ABS
*ESP
*KLIM ATRONIK
*KASETOFON ME 6 CD+KASET ORIGINAL I VW
*5 DYER
*AIR BAG 8
*GJAMAT ME RRYM ...etj
PER INFORMATA ME TE HOLLSISHME KONTAKTONI NE 044-173-843 SHITET URGJENTISH !!!
Informata rreth publikuesit
milot
Prishtinë
044173843
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »