SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A6 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '18
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
193,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
193754
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A6 viti i prodhimit 2011.Vetura posedon: lleda para dhe mbrapa,karrikat lekur,pulla ne timon,navigacion,kamera parkingu,ka 193000km me liber te servisit.Vetura eshte ne gjendje perfekte.Postuar nëpërmjet celularit. TEL:049774084
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »