SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Scenic 1.9 DCI 2004
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '13
Lloji :
Renault Electric Scooter - EC03
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
19381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Scenic 1.9 DCI 2004 ne tabela RKS deri ne Maj 2014. Ka te kryera servisin me rregull, rrypin dhembezor, ka bateri te re, goma te reja te dimrit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
044 169 590
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »