SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RENAULT MEGANE 1.9 dci Sedan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
ID e produktit :
193877
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Megane 1.9 DCI

RKS deri ne fund te muajit NENTOR* KLIMATRONIC

* Timon hidraulik

* Airbag

* ABS

* Mbyllje qendrore

* 4x Dritare Elektrike

* Senzor Shiu

* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë

* Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë

* Mbyllje qendrore me teledirigjim

* Drita për mjegull

* Timon servo progresiv elektro-mekanik

* Xhamat para-mbrapa elektrik

* Bordkompjuter

* Pasqyret e jashtme elektrike

* Xhamat mbrapa me perde kunder Diellit

* Eshte 6 Shpejtesi +R

* Posedon Liber te Sevisit

* Shpenzime shume te vogla (EKONOMIK)

* Gjendje Perfekte ne Motorr, Karaseri dhe interier shume te paster .

* Nuk eshte HIPOTEK BANKARE , perkthimi i automjetit mund te behet menjehere tek NOTERI

CMIMI i diskutueshem
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »