SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passati, DSG, 2011, model 2012 - 044 283 410 - Bajrami
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '18
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
193894
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Pasati, viti i prodhimit ne fund te 2011, DSG, LED drita perpara dhe permas, senzora per parking parpara dhe permas, klimatronik, full opcione.

Cmimi me marreveshje

044 283 410 - Bajrami
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »