SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 3.0 Turbo Diesel MATRIX PRESTIGE
Çmimi :
€23,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '18
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
ID e produktit :
193948
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi a6 3.0 me ngjyre te zeze karavan sensor parkimi navigacion nxemje te ulseve para dhe mbrapa ulset me lekure perde mbrapa ne dritare dhe n gepek klima digjitale timoni tiptronic ndjekja e makinave pa kapur timonin ndjekja e vijave te bardhs te rruges brenda me led dritat xenon matrix modeli me i madh PRESTIGE.Qmimi 23000€ me dogan.Nderroj dhe me audi Q7 viti 2015 2016.Viber+38344197139.

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »