SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 2.0 170 ps*
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '18
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
257,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
193987
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shum te mir po ashtu posedon te gjitha serviset e kryera me rregull dhe ne kohe ne servis te autorizuar , me liber te servis , po ashtu i ka te gjitha funksionet si duket edhe ne foto dhe te gjitha funksionale , regjistrim posedon deri me daten 17 09 2018 .Postuar nëpërmjet celularit.
+38344611488
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »