SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 1.6 Highline 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '18
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
217,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
194101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
● GOLF 6 1.6
● MODELI HIGH LINE
● SERVISIN KOMPLET TE KRYER
● TE GJITH SERVISAT ME RREGULL
● VITI I PRODHIMIT 2011
● KLIMATRONIC FUNKSIONAL
● CD - AUX
● VOLLAN MULTIFUNKSJONAL,HALLOGENKA,
●TEMPOMAT
● KILOMETRAT E GARANTUARA
● SHUM I RUJTUR SI BRENDA DHE JASHT
● I VOZITUR VETEM NJE DOR
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »