SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 6 2011 2.0 TDI AUTOMATIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:19
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
194190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM 


VW Golf 6 2011 2.0 TDI AUTOMATIK. I Doganuar. I Importuar nga Gjermania.

* VW Golf 6 2011 2.0 TDI AUTOMATIK DSG BLUE MOTION TECHNOLOGY
* Viti i prodhimit 2011
* Parking Assistant
* Senzora Parkinku para dhe mrapa
* NAVIGACION
* KLIMATRONIC
* Pulla ne Vallon
* Karrika te Fella
* BordKompjuter
* ABS
* Airbag
* Dritare Elektrike
* ESP
* Hallogenka
* Auto Hold System
* Pasqyret me nxemje
* Pasqyret palohen ne menyr automatike
* Senzora Shiu
* Senzori i Lodhjes
* Ngjyra e Zeze metalike
* Mekanizem per Larjen e Dritave te Para
* Radio Navigacion me Touchscreen monitor
* Ulëset e para standarde
* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
* Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme
* Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer”
* Airbag anësorë në ulëset e para
* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm
* Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë
* ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë
* Mbyllje qendrore me teledirigjim
* Dritat kryesore Halogene
* Dritë për mjegull mbrapa
* Treguesit anësorë ngjyrë të bardhë
* Timon servo progresiv elektro-mekanik
* Xhamat para elektrik
* Bordkompjuter
* Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
* Pasqyre nën mbrojtëset e diellit
* Mbrojtësit në ngjyrë të automjetit
* Xhamat e gjelbër termoizolues


Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
045 859 839
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »