SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Touran 1.9 TDI 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '18
Lloji :
Volkswagen Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
194214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Touran 1.9 TDI 2005. 5 ulse. Ne gjendje te rregullt. Posedon: 6 shpejtsi, Klim AC, karrika me nxemje, pasqyre elektronike dhe me nxemje, xhama elektronik. Per me shum kontaktoni: 044 163 324Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »