SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat grande 5500
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Dhjetor '13
ID e produktit :
19422
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Fiat grand 1.2 benzin 5500 vetura ne gjendje te rregull pa asni defekt Vetura posedon : Xhama eletronik Pasyre elektronike Drita e mjeklles Goma e dimrit Bass-at i ka fabrikisht te vnum cd origjinale te fiati Posedon 6 air bega veta ka regjistri te ne mars te 2014 Ju mirpresmi 044 907 265
Informata rreth publikuesit
sead
Ferizaj
044907265
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »