SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET POLO 1.4 BENZIN PA DOGANUAR VITI 2002
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '13
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,030
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
19424
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VETURA POSEDON KLIMA AC ABS XHAMA ELEKTRIK ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEL 044 960 925 049 326 288
Informata rreth publikuesit
Ylli
Pejë
37744125448
PEJE RUGA FIDANISHTE NR 2 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »