SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford,golf2
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '18
Lloji :
GOLF VII
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
1991
ID e produktit :
194342
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nderrohet ford escord dhe golf 2 me pikap Makinat jan ne gjendje te reegullt Me regjistrim te skaduar

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »