SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes golf 7 2.0 manuel 6 shpejtsi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,000
Viti :
2015
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
194556
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Autosalloni Shala
Prill 19 ·
GOLF 7 MODEL I VEQANT LOUNGE 2.0 TDI BLUE MOTION TECHNOLOGY 110 KW 150 PS 198000 KM me Liber Servisi TE GARANTUARA * Viti i prodhimit 2015 * XENON BI XENON LLED FARAT ROBOT * SHTOPAT MRAPA LLED dhe TREGUESIT LLED * Senzora Parkingu Para dhe Mrapa * Nxemje ne Karrika * KLIMATRONIC * Auto Hold System * StarStop System * Navigacion * Tempomat * KOMANDA ME VOLLAN * BordKompjuter * ALU FELGA * ABS * Airbag * 4 x Dritare Elektrike * ESP * Hallogenka me KROM DEKOR * Pasqyret me nxemje * Pasqyret palohen ne menyr automatike posedojn drita LLED * Senzora Shiu * LLED DRITA NE ENTERIER ( tapacira te komt) * PARKOHET VET PARA DHE MRAPA *Vetura eshte e granatuar per qdo sen dhe 1 pronar ne GJERMANI Eshte veture e sigurt dhe familjare.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »