SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 6 2.0 tdi Highline.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
194575
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shum te mire e posa ardhur nga gjermanija me dogan homologim te pagur vetura eshte me liber servisit dhe i ka gjitha servisat me rregull.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Kastriot
+38649280080
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »