SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Zafira 2.2. DTI 2005
Çmimi :
€3,599.00
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2006
ID e produktit :
194598
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Zafira 2.2 Dti viti 2005 Info ne tel049 839 088

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
valmir
045--685--014 044--616--938
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »