SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET VW Golf VII/TDI BMT/Autom. DSG/2014
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Qershor
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
145,500
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2014
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
194603
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET VW Golf VII/TDI BMT/Autom. DSG/2014

•Viti i Prodhimit 2014
•Regjistrimi i parë 12/2014
•Modeli Confortline
•I importuar nga Gjermania
•Marshi i shpejtësive: Automatik DSG
•Volumi i motorit:1.6 (1600 ccm)
•Fuqia e motorit:77kW (105 PS)
•Km te kaluara: 145 500
•Libër servisi nga VW
•Pako e biznesit (Premium)
•Navigacion
•Tempomat
•Fellne
•Kompjuter Bordi
•Komandat në timon
•Sistemin Start-Stop
•Park Pilot
•Sistemin e asistences ne vozitje
•Kilma tronik dy zonale (automatike)
•Senzor parkimi
•Karrigat me nxemje
•Pasqyrat me hapje/mbyllje automatike
•Senzor shiu
•Bluetooth
•ESP,ABS,
•Multimedia, MP3...
•Çmimi me marrëveshje

Tel/Viber për kontak: 045 166 060;
044 166 059;
049 166 059
Vetura është në IM7
Informata rreth publikuesit
A&E Automobile sh.p.k
Vushtrri
045166060
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »