SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET Citroen C4 Piccaso HDI/ Autom/2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Qershor
Lloji :
Citroen C4 Picasso
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,500
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2008
Ekstra :
Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
194605
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET Citroen C4 Piccaso HDI/ Autom/2008

•Diesel
•Marshi i shpejtësive: Automatik
•Volumi i motorit:2.0 (1997ccm)
•Fuqia e motorit:100kW (136 PS)
•Km te kaluara: 184 000
•Viti i Prodhimit 2008
•Libër servisi
•Tempomat
•Fellne
•Shpenzimet:5.1 l/100km (extra-urban)
6.1 l/100km (te kombiunuara)
7.9 l/100km (urban)
•Komandat në timon
•Kompjuter bordi
•Klimë automatike
•Senzor shiu
•Pasqyra elektrike
•Bluetooth
•ESP,ABS,Drita per mjegull,
•Multimedia, CD, MP3...
•Çmimi me marrëveshje

Tel/Viber për kontak: 045 166 060;
044 166 059;
049 166 059


Vetura është në IM7
Informata rreth publikuesit
A&E Automobile sh.p.k
Vushtrri
045166060
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »