SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
BMW GT 535 D Stepronic AUTOMATIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor
Lloji :
BMW 535D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
224,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2010
ID e produktit :
194608
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
BMW GT 535 D SteptronicAutomatikViti 11.2010Full OpsionMe Dogan Nga ZVICRRA đź“ž 044 676 670 044 551 995Autosallon BEKA Ferizaj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Beka
Ferizaj
044 676 670
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »