SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes C220 2001
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '18
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
ID e produktit :
194609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes-Benz c 220 Elegance 2001, diesel, 6 shpejtesi, i regjistruar ne status te invalidve, ne gjendje shume te mire teknike. I ardhur ne Ks ne vitin 2013 dhe i vozitur vetem nga nje shofer, 2 pare fellne me goma te dimrit dhe te veres, etj.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qamil
Drenas
O44499400
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »