SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES B.KLASS 200 CDI AUTOMATIK VITI 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:52
Lloji :
Mercedes B 200
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,243
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
194610
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES B.KLASS 200 CDI
AVANGARD
VITI 2008
AUTOMATIK TIP TRONIK
KLIM A.C
ABS
ESP
TEMPOMAT
KOMANDA TIMON
ULSET ANTILLOP GJYS LIKUR
ULSET ME NXEMJE
DRITAT SENON ME.LLUP
HOLLIGENKA
GOMA TREJA
I SERVISUM KOMPKET
I DOGANUAR NE RKS
PER MA SHUM NA TEL☎
044 714471☎044 877 535☎044 106 941
Informata rreth publikuesit
AUTO ALBANI
Prishtinë
044 714471
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »