SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VV TOURAN .2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:47
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,243
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
194611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VV TOURAN 2.0 TDI
VITI 2006
AUTOMATIK 6 SHPEJSI
KLIM TRONIK
ABS
ESP
TEMPOMAT
B.KOMJUTER
ULSET ME.NXEMJE
NAVI.TMADH.CD.AUX
DRITAT ME.LLUP
I.SERVISUM MOMPLET
I DOGANUAR NE.RKS
PER.MA.SHUM.NA.TEL
044 714 471 044 877 535 044 106 941
Informata rreth publikuesit
AUTO ALBANI
Prishtinë
044 714471
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »