SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Mercedes C320 4Matic Dizell AUTOMATIK🇨🇭Panoram
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:52
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2009
ID e produktit :
194616
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Mercedes C320 4Matic 4x4 Dizell 7G Tronik 7 Shpejtsi + R AUTOMATIK: PANORAM Vetura Ndizet me Pull Viti Prodhimit 19.08.2008 Model 2009. Shpenzimet e Vetures jan 8.2 Litra Qytet ndersa rrug te Hapur 6.1 Liter.
Vetura tani ka Ardh nga Zvicra, Vetura osht Model AVANGARD- model i Veqant i Mercedesit Vetura ka 230 mij KM me Garancion 100% per ket Mundeni Lirisht ta Kontrolloni ne Perfaqesi te Autorizuar te Mercedesit ne Kosov per ket ka deshmi Libren 📖 Servisit. vetura eshte ne Super Gjendje Perfecte: pa Asnje Verejtje. Vetura ka Navigacion Satelitor 📡 Ulset Lekur Plus me Nxemje si dhe me MASAZH. Si dhe me levizje me Rrym, Vetura ka Telefon 📞 te Integruar Fabrikisht ne Vetur Po Ashtu Bluetoth. Sistem Aux Po Ashtu SD Card CD Shansher per 6 CD Goma Michellini te Vendosura te Reja Si dhe Fellne Orgjinale te Mercedesit Komanda ne Timon Hapje Mbyllje me Qeles Dy Qelesa, Pasqyret me Palosje si dhe me Nxemje, 4 Xhamat me Rrym po Ashtu Perde Fabrikisht Te Montuara ne Dyert e Pasma po Ashtu Gepekin me Hapje Mbyllje me Rrym, Kuken Per Terheqje, Senzora Parkingu Para dhe Mrapa. Dritat Ksenon Bi Ksenon me Levizje Timoni Hallogenka. Hapja e Panorames me Rrym po Ashtu Perdja e Panorames mbyllje hapje me Rrym, me Nje fjal full Extra. Pa As nje Verejtje. Po Thuajse i ri..

>>Dogana e Vetures Kushton 2860 Euro
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Prishtinë
044503950
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »