SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chrysler Voyager 2..5 dizel -04
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor
Lloji :
Chrysler Voyager
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,567
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2004
ID e produktit :
194619
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura Chrysler Voyager 2.5 dizel,
Vp 2004,
7 ulse,
Klimatronik,
Tempomat,
Komanda ne timon,
Abs, esp, asr ,
Xhamat dhe pasqyret elektronike etj ...
Ne gjendjen te mire teknike dhe ne pamje,
Per me shume na kontaktoni:

Auto Salloni AutoZone Prishtine
Tel: 044 362887
044 754070Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044 754070
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »