SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Q3 2.0 tdi stronik
Çmimi :
€19,800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:37
Lloji :
Audi Q3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
115,111
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
194621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Q3 2.0 tdi stronik me tabela ks. Nr tel viber +383 44 700 245
Informata rreth publikuesit
Privat
Gjilan
044 700 245
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »