SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamjonet t4 2.4 6 ulse me dogan
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '18
Lloji :
Volkswagen/VW T4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
28,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2001
ID e produktit :
194631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kamjoneten ardhur nga gjermania. 2.4 disel 6 ulse. Goma mira. Etj. Info 045604006Ndrrim nuk boj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gjilani
Gjilan
045604006
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »