SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Corsa 1.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:14
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
1000.00
Viti :
1999
ID e produktit :
194635
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Corsa 1.0Viti 1999Ne Gjëndje te MirëRegjistrim ne RKS Cmimi me Marrveshje Kontak: 044 151 008

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
-
Prishtinë
0000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »