SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes a class 1.6cdi me tabela rks
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:20
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
299,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
ID e produktit :
194637
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes A class 1.6 CDI me tabela rks
me Liber servisi xhamat elektronik me klim
info 044 302 788 viber...
Super ofert....vetem nje pronar nga Gjermania
Informata rreth publikuesit
banesa
Prishtinë
044 886 118
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »