SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Sprinter 316 CDI Automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '18
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
194644
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes sprinter 316 CDI
Kombi eshte ne gjendje shum te mir
Tempomat , senzora para dhe mrapa
Automatik , klim , cd etjj...Postuar nëpërmjet celularit.
Tel : 049574141 , 044800006
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »