SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opell combo 1.7 DT viti 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:54
Lloji :
Opel Combo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
207,654
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2004
ID e produktit :
194645
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes opell combo 1.7 DT viti 2004 i ardhur tash nga gjermonia eshte ne gjendje te mire shum me goma te reja abs i qlajmrum mund ta boni doganen menihere per me shum ne tel +38344134605 ose 049 134605Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
florim
Prishtinë
044134605
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »