SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '18
Lloji :
BMW 530
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
194650
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen BMW 530Automatik / tiptronik 3.0 Viti 2005 Klim dy zonale Navi Bord kompjuter Ulse me nxemje Lekur Gjama me rrym Tempomat Komanda n'timion Esp Abs Ne gjendje shum te mir teknike bej ndrrim me ndonje vetur ...045.62.80.80

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Defrim
Drenas
045-62-80-80
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »