SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 2.0 TDI Automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
208,157
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
194651
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A3 2.0 TDI Automatik DSG ne gjendje shume te mire, per me shume 049 377 218

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Geti
Prishtinë
049377218
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »