SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mazda 6
Çmimi :
€11,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor '18
Lloji :
Mazda 6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
94,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
194652
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mazda 6 Viti: 20092.0 diesel 150Ps/hp Vetura eshte ne gjendje shume te rregullt, regjistrimi i pare ne Ks, e kam regjistruar vitin e kaluar, vetura eshte e ardhur nga Zvicra. Radio, bluetooth,Cd, usb , Klimatronik ,komanda ne timon , tempomat, karrikat me nxemje, pasqyrat elektronike,Airbag, fellne, dritat e mjegulles, e shume opsione tjera ...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mazda
044569682 044182283
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »