SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A3 170 ps dsg 2x S line
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '18
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
194654
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A3 2.0 tdi 170 ps dsg f1 2 x sline posedon liber te servisit km te garantume audia e ke te ndrrum ujle filtera rrypin dhamzor dhe ujlen e dsg te sapo ndrrume, mundsi ndrrimi me naj vetur qe me pershtatet.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lorent
Pristina
045511551
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »