SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C320 CDI Elegance FaceLift Model 2006 RKS
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 00:35
Lloji :
Mercedes C 320
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
226,325
Motori (kubik) :
2987.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
194656
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
☎ 📞 +377 45 618 666 & +386 49 333 100
(Per info kontakto n'tel)

Mercedes C320 CDI Elegance Qmimi 7500€
Viti i Prodhimit 23.10.2005 Modeli 2006
I Doganuar e Regjistruar ne Tabela RKS
**Dy qelsa me telekomand nga Fabrika
**Automatik Tiptronic 7 Shpejtesi
**Motor EVO V6 Commonreal
**Timon Multifunksional
**Senzor te Shiut dhe te Dritav
**Park Senzora Para e Mbrapa
**Klima Automatike dy Zonale
**Karriga Elegance me Nxemje
**Karriga me Levizje Elektronike
**Timoni me levizje sipas deshires
**Bagazhi hapet ne telekomand
**Timonin Servo & Lekur
**Fellne 17coll me guma te reja
**Abs, Esp, Air Bag, Alarm e Centrall
**Xhama me Rrym dhe me Nxemje
**Pashqyra me Rrym dhe me Nxemje
**Pashqyrat i Palohen me komand
**Etj. . .
Informata rreth publikuesit
Arten
Prishtinë
377 45 618 666
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »