SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW..X3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:14
Lloji :
BMW X3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
194658
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES BMW X3 3.0 DIZEL AUTOMATIK VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2004 ESHT NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT POSEDON NAVIGACION ESP BORDKOPJUTER PULLA NE VOLLAN KLIMATRONIK GJAMAT ME RRYM FELLNE REGJISTRIM RKS PER ME SHUM 045293093Vib+38349293093

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sadri
Lipjan
045 293 093
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »