SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.0 TDI Sline Shum Extra Model 2009 RKS
Çmimi :
€10,200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
219,328
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
194660
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
☎ 📞 +377 45 618 666 & +386 49 333 100
(Per info kontakto n'tel)

Audi A4 2.0 TDI Sline Qmimi 10.200€
E Ardhur nga Gjermanija e doganuar ne RKS!Viti i Prodhimit 19.10.2008 Modeli 2009!
**Timon Multifunksional
**Drita Lled para e Mbrapa
**Drita Xenon dhe Bi-Xenon
**Drita Mjegulle para e mbrapa
**Senzor te Shiut dhe te Dritav
**Senzora per Parking
**Klima Tronik dy Zonale
**Karriga me Nxemje Sline
**Timoni me levizje sipas deshires
**Bagazhi hapet ne telekomand
**Fellne 18coll modelit Sline
**Timonin Servo & Lekur
**Abs & Esp, Air Bag, Alarm e Centrall
**Xhama me Rrym dhe me Nxemje
**Pashqyra me Rrym dhe me Nxemje
**Etj. . .
Informata rreth publikuesit
Arten
Prishtinë
377 45 618 666
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »