SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 2.0 TDI Sline Full Extra Model 2009 Dogan e Homologim
Çmimi :
€10,900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 00:35
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
194,123
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
194662
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
☎ 📞 +377 45 618 666 & +386 49 333 100
(Per info kontakto n'tel)

Audi A3 2.0 TDI Cabrio Sline Qmimi 10.900€
Viti i Prodhimit 26.08.2008 Modeli 2009!
E Posa Ardhur, Me Dogan e Homologim!!!
Km t'garantuara 190mij me Liber Servisi
**Navigacion System + 6cd Changer
**Automatik Stronic 6 Shpejtesi
**Shpejtesi ne Timon F1
**Timon Multifunksional
**Drita Lled para e Mbrapa
**Drita Xenon dhe Bi-Xenon
**Drita Mjegulle para e mbrapa
**Senzor te Shiut dhe te Dritav
**Senzora per Parking
**Klima Tronik dy Zonale
**Karriga Lekur me Nxemje Sline
**Timoni me levizje sipas deshires
**Bagazhi hapet ne telekomand
**Fellne 17coll me Goma te Reja
**Timonin Servo & Lekur
**Abs & Esp
**Air Bag, Alarm e Centrall
**Xhama me Rrym dhe me Nxemje
**Pashqyra me Rrym dhe me Nxemje
**Pashqyrat i Palohen me telekomand
**Etj. . .
Informata rreth publikuesit
Arten
Prishtinë
377 45 618 666
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »