SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mini Coper 1.6 Benzin Shum Extra Model 2003 RKS!!
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:17
Lloji :
Mini Cooper
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
210,312
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
194663
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
☎ 📞 +377 45 618 666 & +386 49 333 100
(Per info kontakto n'tel)

Mini Coper 1.6 Benzin Qmimi 3800€
Viti i Prodhimit 29.10.2002 - Modeli 2003
I Doganuar e Regjistruar ne tabela RKS
**Qelsi nga Fabrika me telekomand
**Drita mjegulle para Xenon
**Tempomat e BordCompijuter
**Drita Lled para e Mbrapa
**Drita Xenon dhe Bi-Xenon
**Klima Funksionale
**Karriga Lekur
**Timoni me levizje sipas deshires
**Fellne me goma shum te mira
**Timonin Servo & Lekur
**Abs, Esp, Air Bag, Alarm, Centrall
**Xhama me Rrym dhe me Nxemje
**Pashqyra me Rrym dhe me Nxemje
**Etj. . .
Informata rreth publikuesit
Arten
Prishtinë
377 45 618 666
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »