SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1.9 TDI Full Extra i posa ardhur PA DOGAN!!
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 00:35
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
228,329
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
194664
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
☎ 📞 +377 45 618 666 & +386 49 333 100
(Per info kontakto n'tel)

Passat 1.9 tdi ComfortLine Qmimi 4000€
Viti i Prodhimit 13.09.2008
I posa ardhur, I PA DOGANUAR!!
**Klima dy Zonale
**Karriga Comfortline me Nxemje
**Fellne Origjinale me Guma m+s
**Kufizues Shpejtesie - Tempomat
**Timoni me levizje sipas deshires
**Timon MultiFunksional
**Timonin Servo & Lekur
**Abs, Esp, Air Bag, Alarm e Centrall
**Senzora te Shiut & dritave
**Xhama me Rrym dhe me Nxemje
**Pashqyra me Rrym dhe me Nxemje
**Muzik me Radio Cd Mp3 Fabrikisht
**Qelsi me telekomand Fabrikisht
**Bagazhi hapet me telekomand
**Xhamat e erresuar mbrapa nga Fabrika
**Etj..
Informata rreth publikuesit
Arten
Prishtinë
377 45 618 666
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »