SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 2.0 TDI SportBack Shum Extra Model 2007 RKS
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:17
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
181,326
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
194665
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
☎ 📞 +377 45 618 666 & +386 49 333 100
(Per info kontakto n'tel)

Audi A3 2.0 tdi Automatik Qmimi 7500€
Viti i Prodhimit 09.11.2006 - Modeli 2007
E Doganuar dhe Regjistruar ne tabela RKS
**2 Qelsa nga Fabrika me telekomand
**Automatik Tiptronik 6 Shpejtesi "F1"
**Senzora Parkingut, Shiut & Dritav
**Drita mjegulle Para me Senzor
**Tempomat e BordCompijuter
**Navigacion System
**Timon Multifunksional
**Drita Xenon dhe Bi-Xenon
**Klima Tronik dy Zonale
**Timoni me levizje sipas deshires
**Bagazhi hapet ne telekomand
**Fellne modelit Sline 17coll
**Timonin Servo & Lekur
**Abs, Esp, Air Bag, Alarm, Centrall
**Xhama me Rrym dhe me Nxemje
**Pashqyra me Rrym dhe me Nxemje
**Etj. . .
Informata rreth publikuesit
Arten
Prishtinë
377 45 618 666
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »