SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A8 4.2 TDI LONG VERSION MATRIX QUATTRO
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:37
Lloji :
Audi A8
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
4.20
Viti :
2014
ID e produktit :
194671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze , 5 dyer , 5 ulse , nderrueisn AUTOMATIK
Opsione : klimatronik kater zonale , timonin sport , komandat ne timon ,shpejtesit n timon F1 , ulset lekur , ulset sport ,
ulset elektrike dhe memory , navigacion GPS TV HD , tempomat ,dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system , dritat LED para e mbrapa ,
bordkompjuter , projtektorin (heads up display) , radio CD USB ,perde ,lart i hapur PANORAM,me dhez pa qels (KEYLESS-GO) , kamerat 360 shkalle (Surround View) ,senzorat e tejkalimit (SIDE ASSIST)zerimin Bose audio , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC ,vet parki (PARK ASSIST)
abs , esp , airbag , fellne , dritaret elektrike , etj .
Tel:+383 49 400 503 , +383 44 535 442
www.autotrimishpk.com 
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »