SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen c5 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor
Lloji :
Citroen C5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
194672
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Citroen c5 viti 2009 Diesel136 pSNe gjendje perfekt te mirRegjistrimi i 2-të ne KosovëKa 1 vjet regjistrimTe gjitha Servisat e krymeKm 250,000 - 300,000Navigacion (GPS)Senzorë Mbrapa si dhe PerparaPostuar nëpërmjet celularit.044305819

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Perparim
Gjilan
044305819
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »