SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mini cooper clubman automatik -CH-
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:24
Lloji :
Mini Clubman
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
142,536
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
194684
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Mini Cooper ClubMan Automatik
*1.6 Benzin
*Start Stop Sistem
*Full Panorama
*Lekure
*Klimatronik
*Viti prodhimit 2008
*Karrika me nxehmje
*Karrika elektrike
*Pasqyre elektrike
*Pasqyre me nxehmje
*Xhamat elektrik
*Timon multifunksional
*Timon me levizje sipas deshires etj...
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Bavaria Motors
Prizren
044235234
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »