SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOURAN HIGHLINE 2.0TDI DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Qershor '18
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
194685
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW TOURAN HIGHLINE 2.0TDI DSG
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Endriti
Prishtinë
+37744 525152
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »