SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FORD FIESTA 1.4 TDCI VITI 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:52
Lloji :
Ford Fiesta
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197,264
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2006
ID e produktit :
194694
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FORD FIESTA 1.4 TDCI
VITI 2006
KLIM A.C
ABS
ESP
B.KOMJUTER
KOMANDA TIMON
CD AUX ETJ
GOMA TREJA
I DOGANUAR NE RKS
PER MA SHUM NA TEL☎
044 714471☎044 877 535☎044 106 941
Informata rreth publikuesit
AUTO ALBANI
Prishtinë
044 714471
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »