SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 525d
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Qershor '18
Lloji :
BMW 525D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
ID e produktit :
194695
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 525d i posa doganuar i ardhur nga gjermania me servis me te gjitha te perfunduara.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Prishtinë
043500550
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »