SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF V 1.9
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '18
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
218,500
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
194713
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 5 1.9 dizell viti 2007 rigjistrimi i pare ne RKS,me liber servisit, Kilometrat e garantuar 218.500,servisin e perfunduar, goma te reja. CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion, ESP, etj. Vetura eshte familjare, Pres blers serioz. Qmimi i diskutushum 045510653 +383 45 510 653
Informata rreth publikuesit
Ngrohje Qendrore "Termo INK"
Prishtinë
045510653
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »